İngilizce Çeviri

Dünyanın her bir köşesinde en çok konuşulan dilin İngilizce olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bu sebeple özellikle akademik makalelerin anlaşılabilmesi için İngilizce kaynakları anlayabiliyor olmanız gerekmektedir. Yeterli İngilizce bilgisine sahip değilseniz de elinizdeki kaynakları Türkçeye çevirmeniz gerekecektir. Bu durumda bir uzmandan yardım almanız oldukça faydalı olacaktır. Bilimsel makalelerin çevirisi kolay yapılamadığı için kendi başınıza yaptığınız çeviri yeterli olmayabilir. İngilizce çeviri oldukça zaman alan bir iştir ve bu konudaki ihtiyaçlarınız için işini iyi yapan ve referanslı kişi ya da kurumları tercih etmeniz önem arz etmektedir.

Tezyaz.net, uzman kadrosu ile hem intihalsiz tez yazımı hem de İngilizce çeviri hizmeti vermekte olan profesyonel bir firmadır. Firmamızdan İngilizce haricinde Arapça çeviri hizmeti de alabilmeniz mümkündür. Ekibimiz yıllardır bu işlerle meşgul olan donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Elinizdeki projelerin, tezlerin İngilizceye çeviri yapılması veya İngilizceden Türkçeye kaynak çevirisi konusunda yaptığımız işlerde sizleri memnun edebilmek en büyük önceliğimizdir.

Teknik İngilizce Çeviri için Bizi Tercih Etmelisiniz

İngilizcede her alan ile ilgili teknik terimler farklılık göstermektedir. Ekibimiz her alanla ilgili teknik kelimelere ve bilgilere hakim profesyonelleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu sebeple alanınızla ilgili çeviri isteklerinizde alacağınız sonuçlar sizi memnun edecektir. Şimdiye kadar bizi tercih edene her bir müşterimizle özel olarak ilgilendik ve karşılıklı memnuniyet ile süreci tamamladık.

Teknik terimler ve özel kalıpların çevirisi, düz metinlere göre oldukça farklıdır. Bu sebeple anlatılmak istenenlerin en doğru şekilde tercüme edilmesi alınan sonuçların daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Uzmanlarımız özel çeviri teknikleri ile İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce çeviri, işin başında planlanan takvim içerisinde teslim etmektedir. Bu sebeple iş aksaklıkları konusunda herhangi bir problem yaşamanız mümkün olmayacaktır. Eğer bir profesyonelimiz aksaklık yaşarsa diğer ekip üyeleri açığı kapatarak en iyi hizmeti almanızı sürdürecektir.

Lisans Tezi Danışmanlık Hizmeti

İngilizce Çeviride Uzmanın Önemi

İngilizce metinlerin Türkçeye çevirilerini veyahut Türkçe metinlerin İngilizce çevirilerini birçok platformda görmekteyiz. Bir dünya dili olan İngilizce ortak dil olduğu için birçok önemli eser de İngilizce olarak yazılmaktadır, hiç değilse İngilizce çevirisi bulunmaktadır. Bu yüzden hem akademik metinlerde hem de edebi metinlerde diller arası tercüme fazlasıyla önemlidir. İngilizce çeviri yapılırken uzmanın yetersizliği metni okunamayacak ya da anlaşılamayacak hale getirebildiği gibi uzmanın deneyimi ile eserin yazıldığı dilden çok daha duru metinlerin oluşması da mümkündür. Piyasada bu tarz birçok metne denk gelebilirsiniz.

Biz de ekip arkadaşlarımızı, deneyimleri doğrultusunda aramıza dahil ediyor ve yapılan her işe imzamızı atabileceğimize emin olduğumuz için memnuniyeti en yüksek seviyede tutuyoruz. Çeviri işlerinde profesyonellerimiz kısa zamanda en kaliteli işi sizlere teslim etmektedirler. Bu sebeple bizimle çalıştığınızda iç ferahlığı ile günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Profesyonellerimizin Çeviri Yaparken İzlediği Yollar

Akademik veya edebi metinlerin, makalelerin İngilizce çeviri işlemleri yapılırken uzman ekip üyelerimiz sizinle özel olarak ilgilenecektir. Çeviri teknikleri konusunda oldukça başarılı olan ekip arkadaşlarımız çeviri yaparken aşağıdaki maddeler halinde işleri sonuca ulaştırmaktadır.

  • Öncelikle çevirisini istediğiniz metin incelenmek üzere uzmanımızla paylaşılmaktadır. Uzmanımız profesyonel ve ilgi alanı doğrultusunda işinizin kendisine atanmasını istemektedir.
  • Uzmanımız metinin çevirisi hakkında bir geribildirim vermektedir. Bu geribildirim sonucunda anlaşma sağlanması durumunda çevirisi istenen metin için bir teslim tarihi belirlenmektedir.
  • Ekip arkadaşımız çevirisi istenen metni belirlenen teslim tarihine kadar ayrıntılarıyla ele almaktadır ve en geç teslim tarihinde sizinle paylaşmaktadır. Tüm bu süreç boyunca sizin ve uzmanımızın iletişimi de kopmamaktadır. Bu sebeple taleplerinizdeki genişletme veya daraltmalarla ilgili her an etkileşim sağlayabilir, değişiklikler yapabilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız kendi alanlarında tecrübeli kişilerdir ve İngilizce çeviri konusunda oldukça iyi işler çıkarmaktadır. Süreç içerisinde her türlü destek için hem uzmanımızla hem de direkt olarak bizimle iletişime geçebileceksiniz. Müşterilerimizin güzel sonuçlar ve memnuniyet ile işlerini tamamlamaları bizim için oldukça önemlidir. Müşterilerimize karşı şeffaf ve ulaşılabilir olmak en büyük misyonumuz olmuştur.

Çevrimiçi Müşteri Hizmetleri ile Her An Çözüm Sunmaktayız

İnternet adresimiz üzerinden verdiğimiz hizmetleri incelemeniz ve detaylı bilgilenmeniz mümkün kılınmıştır. İngilizce çeviri konusunda da ilgili desteği günün her anında sizlerle paylaşmayı amaçlıyoruz.

İnternet sitemizi ziyaret ettiğinizde Canlı Destek verdiğimiz Çevrimiçi Müşteri Hizmetleri butonu ile 7/24 istekleriniz ve görüşleriniz için yanınızda oluyoruz. Canlı görüşme ekranımızdan istediğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz. Taleplerinizi bizimle paylaşmanız halinde kısa sürede çözümle karşılaşmanızı sağlamaktayız.

Whatsapp İletişim Hattı ile İngilizce Çeviri Hizmetleri Konusunda Detayları Öğrenin

Çevrimiçi Müşteri Hizmetleri yanında WhatsApp hattımız ile de her an yanınızdayız. İngilizce çeviri konusunda talepleriniz, uzman tercihleriniz, fiyat bilgileri hakkında detayları öğrenebilmeniz için WhatsApp üzerinden de destek sağlamaktayız. Mobil veya sabit durumda olmanızın artık önemi yok, her koşulda bizimle kolaylıkla iletişim sağlayabilirsiniz.

Uzmanlarımız çeviri hizmetlerini tamamlarken genel bilgiler alabilmek için de WhatsApp hattımıza danışabilirsiniz. Çeviriler konusunda herhangi bir gecikme yaşanmayacaktır fakat erken teslim talepleriniz için de bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Esas olan işin kabulünde verilen tarih ve saattir fakat uzmanımız işi erkene çekebilecek müsait zamana sahipse talebinizi karşılayacaktır.

Çevirinin Kalitesi Her Şeyi Etkilemektedir

İngilizce çeviri ülkemizde oldukça geniş bir kitle tarafından yapılabilmektedir. Fakat alacağınız hizmetin sonucu, özellikle de akademik metinlerde kritik öneme sahiptir. Çevirisi kötü yapılmış metinler akademik hayatta aksaklıklara ve olumsuzluklara sebebiyet verebilmektedir.

Biz ise her bir ekip arkadaşımızı alanları doğrultusunda görevlendirmekteyiz. Müşteri memnuniyet anketleri ile profesyonellerimizin hizmet kalitesini de kontrol altında tutmayı sağlamaktayız. Her türlü çeviri işinizi ayrıntılarıyla değerlendiriyor ve o şekilde size teslimini sağlıyoruz. Bu sayede hem akademik metinlerin dil bilgisi konusunda hassasiyetini sağlıyoruz hem de metinlerin kabul edilebilirliği konusunda değerlendirmeler ile metni güçlü hale getiriyoruz.

Çeviride Tecrübe, Müşteride Gülümseme

Şu ana kadar birçok İngilizce çeviri hizmetini tamamlamış bulunuyoruz. Tamamlanmış çeviriler ile ilgili %100 müşteri memnuniyetine sahibiz ve her türlü eleştiriyi kendimizi geliştirebilmek adına önemsemekteyiz. Ekibimizin tecrübeli üyeleri çeviri işinizi gecikmesiz olarak teslim etmektedir. Bu hızımızı tecrübemizden ve planlı çalışmamızdan alıyoruz.

İngilizce çeviri konusunda alabileceğiniz en şeffaf ve profesyonel hizmeti uzun süredir sağlamaktayız. İnternet sitemiz üzerinden eski müşterilerimizin geribildirimlerini de inceleyebilirsiniz. Çeviri işiniz yapılırken her bir aşamada metinden örnekler talep edebilirsiniz ve bu örneklerin yardımıyla işin ilerleyişi konusunda da bilgi edinmiş olursunuz.

Çözüm Odaklı Çalışma Prensibimiz ve Çeviri Hizmetimiz

Çeviri yaptırmak istediğiniz metinin konusu ne ise ekip arkadaşlarımız arasında en uygun kişiye aktarılmaktadır. Bu sayede alınacak sonucun kalitesi henüz çeviri işinin başlangıcında sağlanmaktadır. Ardından uzmanımız metninizin çevirisini profesyonel çeviri teknikleri ile gerçekleştirecektir. Metinle ilgili yaşayacağınız en ufak bir problemde çözüm üretmek üzerine çalışmaktayız. Probleminizi hem işinizle ilgilenen uzmanımızla hem de iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz. Probleminiz bize ulaşır ulaşmaz çözüme giden tüm aşamaları hızlı bir şekilde yürütüyoruz. İngilizce çeviri konusunda oldukça deneyimli bir ekibe sahibiz. Alacağınız hizmetin her aşaması kontrollü şekilde ilerliyor olacak.

Çeviri hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat bilgisi edinmek isterseniz internet sitemizde bulunan tüm iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Kaliteli çeviri, tez yazım, proje danışmanlığı hizmeti konusunda biz ekibimize güveniyoruz. Siz de işinizi en yüksek kalitede tamamlamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.