Uzman Kadromuzla 7 Yıldır Hizmetinizdeyiz

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Tezyaz ekibi olarak; 7 yıllık deneyimimizle lisans, yüksek lisans, doktora alanlarında eğitim gören siz değerli müşterilerimize ödev, seminer, makale, proje ve tez yazma çalışmalarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Tez yazma aşamasında özellikle konu belirleme, tez önerisi sunma, tez düzenleme alanlarında beklentilerinize uygun şekilde uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Tezinizin ilk aşamasından kabul aşamasına kadar sizlere yardımcı olmaktayız. Tez yazımı detaylı araştırma isteyen, zorlu bir süreçtir. Bu süreci birlikte daha kolay aşabiliriz. Bunun yanı sıra tez düzenleme, intihal düşürme gibi tezinizin ilerleyen aşamalarında da desteğimizi esirgemiyoruz. Çeşitli dillerde çeviri ihtiyaçlarınızı da güvenli bir şekilde karşılıyoruz. Ekibimiz alanında uzman, yetkin kişilerden oluşmaktadır. En iyi hizmet, en iyi kalite ve en makul fiyatlarla taleplerinizi karşılamayı garanti ediyoruz.

 

Vizyonumuz

Uzman ekibimizle dürüstlük ve başarı prensiplerimizden ödün vermeden bu alanda lider konuma gelmek ve dünya çapında bir danışmanlık şirketi olmak.

 

Misyonumuz

Tez, proje, ödev, seminer ve makalelerinizde beklentilerinize uygun şekilde kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımız, müşteri memnuniyetini gözeterek profesyonel bir hizmet sunumu sağlamak.

 

Alanımızda En İyisiyiz!

İddia etmiyoruz, kanıtlıyoruz. Sektör içerisinde en uzun süre var olan ve en fazla proje tamamlayan şirketiz.

İstatistiklerimiz

Süslü cümlelere gerek yok. Biz istatistiklerle konuşuyoruz 🙂

3000+ Tamamlanan Proje

3000+ Tamamlanan Proje

Bugüne kadar 3000'den fazla danışmanlık hizmeti tamamladık.

2000+ Memnun Müşteri

2000+ Memnun Müşteri

Çalışmalarımızla 2000'den fazla müşterimizi memnun bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

100+ Ekip Çalışanı

100+ Ekip Çalışanı

Size daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için ekibimizi büyütüyoruz 🙂

Ücretsiz Teklif Alın

Merak ettiğiniz konuda size bilgi vermek için sabırsızlanıyoruz. Hemen formu doldurup size ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Ekibimiz

BİZİ TANIYIN

mert-hizmali

Mert Hızmalı

Yönetim Ekibi | Lider

Behrivan Karabulut

Müşteri Temsilcisi
tezyaz-ekip

100+ Ekip Üyesi

Danışman