* İşaretli alanları doldurmak zorunludur.

Merak Edilenler

Sık Sorulan Sorular

Size nasıl güvenebilirim?

Bireysel ilişkilerimizi de güven üzerine kuruyoruz ve günlük hayatımızda bile insanlara güvenmekte güçlük çekiyoruz. Online ortam üzerinden yapılan böyle bir danışmanlık hizmetinde güvenin ne kadar önemli olduğunu çok net anlıyoruz. Endişenizi ve kaygınızı da anlıyoruz. Fakat sizinle iletişim kurduğumuz andan itibaren sizinle iletişim kuran müşteri temsilcimiz, yazarımız ile sizin aranızda bir köprü oluyor. Danışmanlarımız, sizin hakkınızda hiçbir kişisel bilgiye sahip olmamaktadır. Gizlilik politikamıza istinaden; Kişisel bilgiler, adı, soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup tüm bunlar "Gizli Bilgiler" olarak anılmaktadır. TezYaz.net ekibi, bu bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Çalışmanızı beğenmezsem ne olur?

Çalışmalarımız, garantimiz altındadır. Her çalışmamız onay garantili olup herhangi bir düzeltme isteği geldiğinde bunu ücretsiz olarak yapmaktayız. Süreç tamamlanana kadar yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Fiyat aralığınız nedir? Çalışmaları neye göre fiyatlandırıyorsunuz?

Akademik çalışmalarda danışmanlık hizmetinin belirlenmesinde öncelikle çalışmanın seviyesi (lisans, yüksek lisans, doktora, akademik makale, ödev, çeviri gibi) önemlidir.

Anlaşma sağlandıktan sonra süreç nasıl işliyor?

Sizinle yapılan anlaşma doğrultusunda belirlenen ödemenin yarısı kapora olarak alınmaktadır. Ardından profesyonel danışmanlarımız sizin için çalışmaya başlıyorlar. Çalışmanızın ilerleyişi hakkında istediğiniz zaman fotoğraf veya bilgi talep edebiliyorsunuz. Çalışma tamamlandığında bunu size bildiriyoruz ve çalışmanın son halini detaylı bir şekilde sizlere sunuyoruz. Ödemenin kalan yarısını aldığımızda çalışmayı sizlere iletiyoruz.Yaptığınız çalışmalar orijinal mi?

Evet. Bilimsel çalışmalarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde orijinallik zorunludur.Herhangi bir çalışmanın intihal oranını düşürme işlemini gerçekleştiriyor musunuz?

Evet. Bunun için elinizde bize iletebileceğiniz bir intihal raporu olması yeterlidir. İntihal raporunuzu ve çalışmanızı inceledikten sonra sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz.