İLETİŞİM

Adres

Abdurrahman Mh. Şht. Emn. Md. Ertan Nezihi Turan Cd. Yaşar Atlı Plaza No: 7-52 Merkez/EDİRNE

Telefon: 0552 569 22 98
E-Posta: iletisim@tezyaz.org
Vergi Dairesi: ARDA
Vergi No: 27250587938

Çalışma Saatleri

Sizler için 7 gün 24 saat operatörlerimizle hizmetinizdeyiz!

Sık Sorulan Sorular

Bireysel ilişkilerimizi de güven üzerine kuruyoruz ve günlük hayatımızda bile insanlara güvenmekte güçlük çekiyoruz. Online ortam üzerinden yapılan böyle bir danışmanlık hizmetinde güvenin ne kadar önemli olduğunu çok net anlıyoruz. Endişenizi ve kaygınızı da anlıyoruz. Fakat sizinle iletişim kurduğumuz andan itibaren sizinle iletişim kuran müşteri temsilcimiz, yazarımız ile sizin aranızda bir köprü oluyor. Danışmanlarımız, sizin hakkınızda hiçbir kişisel bilgiye sahip olmamaktadır. Gizlilik politikamıza istinaden; Kişisel bilgiler, adı, soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup tüm bunlar “Gizli Bilgiler” olarak anılmaktadır. tezyaz.org ekibi, bu bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Çalışmalarımız, garantimiz altındadır. Her çalışmamız onay garantili olup herhangi bir düzeltme isteği geldiğinde bunu ücretsiz olarak yapmaktayız. Süreç tamamlanana kadar yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Akademik çalışmalarda danışmanlık hizmetinin belirlenmesinde öncelikle çalışmanın seviyesi (lisans, yüksek lisans, doktora, akademik makale, ödev, çeviri gibi) önemlidir.
 

Sizinle yapılan anlaşma doğrultusunda belirlenen ödemenin yarısı kapora olarak alınmaktadır. Ardından profesyonel danışmanlarımız sizin için çalışmaya başlıyorlar. Çalışmanızın ilerleyişi hakkında istediğiniz zaman fotoğraf veya bilgi talep edebiliyorsunuz. Çalışma tamamlandığında bunu size bildiriyoruz ve çalışmanın son halini detaylı bir şekilde sizlere sunuyoruz. Ödemenin kalan yarısını aldığımızda çalışmayı sizlere iletiyoruz.

Evet. Bilimsel çalışmalarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde orijinallik zorunludur.

Evet. Bunun için elinizde bize iletebileceğiniz bir intihal raporu olması yeterlidir. İntihal raporunuzu ve çalışmanızı inceledikten sonra sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz.

Scroll to Top
Scroll to Top